5 prostych kroków do współpracy

  1. Wyślij zapytanie
  2. Poczekaj na kontakt telefoniczny naszego pracownika w celu ustalenia szczegółów
  3. Zapoznanie się z naszą wstępną propozycją i twoje sugestie
  4. Akceptacja i podpisanie umowy
  5. Czekamy na datę imprezy, my działamy, a Ty i Twoi Goście bawicie się w najlepsze!

Formularz kontaktowy

CASHINO-POLAND

Oculus Rift

OculusNajbardziej wyczekiwana premiera w świecie elektroniki dostępna już w naszej firmie. Oculus Rift to gadżet który przeniesie Państwa do wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie jest wyposażone w ekran OLED o rozdzielczości 2160 x 1200 pikseli, odświeżaniu 90 Hz.

Dodatkowo do urządzenia Oculus Rift w zestawie dostają Państwo 42’ calowy telewizor tak aby inni obserwatorzy zabawy mogli zobaczyć w jakim świecie porusza się osoba bezpośrednio uczestnicząca w „grze”. Zestaw głośników, specjalny wydajny komputer, dedykowany pod to urządzenie sprawią że przeżycia związane z Oculus Rift będą niezapomniane a na pewno dla znakomitej większości uczestników będzie to pierwszy kontakt z wirtualną rzeczywistością.

Oculus Rift

 

Końcem 2016 roku twórcy Oculusa, wprowadzą na rynek kontrolery ruchy które jeszcze bardziej realistycznie wprowadzą nas w świat VR. Zapewnią dodatkowe nieznane dotąd doznania.

W sezonie eventowym 2016/2017 obowiązkowa pozycja na każdym firmowym evencie!!!

 

 

Przy wynajmie STANOWISKA OCULUS RIFT w cenie otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki związanej z grami/animacjami –  razem 16m² dekoracji.

DANE TECHNICZNE: