5 prostych kroków do współpracy

  1. Wyślij zapytanie
  2. Poczekaj na kontakt telefoniczny naszego pracownika w celu ustalenia szczegółów
  3. Zapoznanie się z naszą wstępną propozycją i twoje sugestie
  4. Akceptacja i podpisanie umowy
  5. Czekamy na datę imprezy, my działamy, a Ty i Twoi Goście bawicie się w najlepsze!

Formularz kontaktowy

CASHINO-POLAND

Piłkarzyki

3 Wynajem piłkarzyków to doskonały sposób na świetną zabawę niezależnie od wieku jej uczestników: mistrzostwa piłkarzyków/trambambule są atrakcją przeznaczoną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niezwykłe emocje, zacięta rywalizacja – to wszystko towarzyszy zabawie w piłkarzyki. Wynajem trambambule można określić jako przepis na udaną imprezę.

4To, co proponujemy wszystkim osobom korzystającym z naszych usług pod hasłem „wynajem piłkarzyków”, to specjalistyczne stoły najwyższej jakości, które wyprodukowane zostały przez czołowego producenta w tej branży – włoską firmę Garlando.

Jak rozpocząć zabawę w piłkarzyki? Wynajem odpowiedniego sprzętu to dopiero połowa sukcesu, trzeba także poznać zasady, jakie będą obowiązywały uczestników: podczas 2zabawy zostaną oni podzieleni na dwuosobowe drużyny, które będą rywalizować pod fachowym okiem sędziów. Drużyna, która wygra całe zawody, w nagrodę otrzyma pamiątkowe puchary.

1Wynajem piłkarzyków jest fantastycznym pomysłem na rozkręcenie każdej imprezy, zarówno zamkniętej, jak i tej, która toczy się na świeżym powietrzu. Dzięki piłkarzykom każda zabawa zawsze zyskuje niepowtarzalny charakter i jest źródłem wyjątkowo przyjemnych przeżyć dla wszystkich uczestników.

Przy wynajmie PIŁKARZYKÓW w gratisie otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki Piłkarskiej – razem 16m² dekoracji.

DANE TECHNICZNE: