5 prostych kroków do współpracy

  1. Wyślij zapytanie
  2. Poczekaj na kontakt telefoniczny naszego pracownika w celu ustalenia szczegółów
  3. Zapoznanie się z naszą wstępną propozycją i twoje sugestie
  4. Akceptacja i podpisanie umowy
  5. Czekamy na datę imprezy, my działamy, a Ty i Twoi Goście bawicie się w najlepsze!

Formularz kontaktowy

CASHINO-POLAND

Symulatory Jazdy

1Organizacja wyścigów na symulatorach jazdy dzięki współpracy z Cashino Poland to wyjątkowa forma rozrywki. Prowadzimy wynajem symulatorów, które wyposażone zostały w specjalnie wyprofilowany kokpit, dzięki czemu zawodnik siada w pozycji takiej, jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym. W symulatorach zainstalowano kierownicę, skrzynię biegów, pedały gazu i hamulec. Zawodnik obserwuje wyścig na monitorze komputerowym, a dookoła uczestnika zamontowany został wysokiej jakości zestaw głośników do dźwięku przestrzennego, składający się na atmosferę jak w bolidzie.

 

4Dlaczego warto zainwestować w wynajem symulatorów?

To oryginalny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Zarówno w gronie znajomych czy na przykład na spotkaniach integracyjnych, gdzie atmosfera zdrowej rywalizacji w wirtualnym świecie może skutkować poprawą relacji między pracownikami.

Wybierając wynajem symulatorów można zapewnić uczestnikom swojej imprezy wiele wrażeń i sprawić, że atrakcje te na długo pozostaną w ich pamięci. Taka forma rozrywki spodoba się nie tylko fanom motoryzacji – swoich sił jako zawodowi kierowcy wirtualnego bolidu mogą spróbować także osoby, które nie mają prawa jazdy ani nawet nie przepadają za wyścigami samochodowymi.

3Symulatory są ze sobą połączone, co umożliwia zorganizowanie jednego wyścigu na kilku urządzeniach równocześnie, co dostarcza dodatkowych emocji wśród bawiących się. Z urządzeń mogą korzystać dorośli oraz bez obawy nieco starsze dzieci. Atrakcja ta jest zupełnie niezależna od pogody, może więc być wykorzystywana o każdej porze roku. Wynajem symulatorów to świetny pomysł na aranżację urodzin dla dzieci, firmowych spotkań czy zlotów pasjonatów motoryzacji i motosportu.

Przy wynajmie Symulatorów F1 w cenie otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki związanej z wyścigami –  razem 16m² dekoracji.

 

DANE TECHNICZNE:2