5 prostych kroków do współpracy

  1. Wyślij zapytanie
  2. Poczekaj na kontakt telefoniczny naszego pracownika w celu ustalenia szczegółów
  3. Zapoznanie się z naszą wstępną propozycją i twoje sugestie
  4. Akceptacja i podpisanie umowy
  5. Czekamy na datę imprezy, my działamy, a Ty i Twoi Goście bawicie się w najlepsze!

Formularz kontaktowy

CASHINO-POLAND

Stanowiska Xbox One

Proponujemy Państwu wynajem konsoli Xbox One wraz z ekranem LED 42’. Urządzenie to umożliwia przeprowadzenie licznych turniejów na wybranych przez klienta grach. Zazwyczaj są to gry sportowe lub zręcznościowe. Niewątpliwie jest to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy świetnie się bawią co zaobserwowaliśmy już sami wielokrotnie.

Dodatkowo do konsoli dokładamy Sensor Kinect, który pozwala na wcielenie się w rolę postaci z gry. Uczestnik może stać się profesjonalnym piłkarzem, tancerzem, poszukiwaczem przygód czy uczestniczyć w emocjonującym spływie kajakowym – w zależności od wybranej gry. Dance Central Spotlight, Sports Rivals czy popularna Fifa (gra na padach) – to tylko niektóre propozycje w jakie mogą zmierzyć się uczestnicy eventu.

en-EMEA-L-Xbox-One-Console-5C5-00013-RM3-mncoUnikalną zaletą sensora Kinect jest interaktywność i totalne angażowanie gracza – skaner „widzi” i reaguje nie tylko na ruchy rąk, ale całego ciała. Równie ważna jest dynamika, szybkość, precyzja i koordynacja ruchów uczestnika zabawy. Xbox One Kinect to wyrafinowane urządzenie, które w samym użytkowaniu jest bardzo proste i wymaga od gracza jedynie dobrej kondycji fizycznej, koordynacji, ducha walki i chęci do zabawy. Urządzenie zapewnia też niesamowite emocje podczas wszelkiego rodzaju turniejów w rzuty karne, siatkówkę plażową czy kręgle. Szczególnie, jeśli do wygrania są drobne upominki. Sprawdziliśmy w rzeczywistości – działa!

Przy wynajmie STANOWISKA X-BOX ONEw cenie otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki związanej z grami/animacjami –  razem 16m² dekoracji.

DANE TECHNICZNE: