5 prostych kroków do współpracy

  1. Wyślij zapytanie
  2. Poczekaj na kontakt telefoniczny naszego pracownika w celu ustalenia szczegółów
  3. Zapoznanie się z naszą wstępną propozycją i twoje sugestie
  4. Akceptacja i podpisanie umowy
  5. Czekamy na datę imprezy, my działamy, a Ty i Twoi Goście bawicie się w najlepsze!

Formularz kontaktowy

CASHINO-POLAND

Stoły do gry

Ruletka Amerykańska

Ruletka Amerykańska to królowa gier hazardowych stworzona przez Bleisa Pascala w 1645 r., i po dziś dzień nikt nie znalazł na nią sposobu. Gra polega na obstawieniu odpowiedniego numer od 0-36 który jest losowany za pomocą koła obsługiwanego przez krupiera. Istnieją szanse proste takie jak kolory czerwone-czarne, parzyste-nieparzyste oraz inne liczne kombinacje.

Dane techniczne:

Długość: 270cm
Szerokość: 150cm
Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 5
Koło do ruletki: 80 cm

Black Jack

Black Jack to kasynowa odmiana popularnego oczka. Każdy zawodnik otrzymuję po dwie karty i musi dobierać kolejne tak aby mieć wynik jak najbliższy 21 ale nie wyższy. Na samym końcu kiedy decyzję podejmą wszyscy gracze krupier dobiera kartę dla siebie do momentu w którym jego wartość nie przekracza 16. Istnieje oczywiście wiele dodatkowych zasady takich jak: double, split, insurance ale w to wtajemniczymy już Państwa na evencie.

Dane techniczne:

Długość: 225cm
Szerokość: 130cm
Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 5

Poker

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno Pokera klasycznego 5karcianego, w którego można zagrać w kasynie ale również najpopularniejszego obecnie Poker Texas Hold’em. Choć oba różnią się od siebie zasadniczo, jednak jak to w pokerze chodzi o zachowanie spokoju, posiadanie „poker face” oraz liczenie na jak najlepszy układ. Poker przez wielu nie jest nazywany grą hazardową a grą umiejętności. Wiele stowarzyszeń, firm podjęło próbę wciągnięcia pokera jako dyscyplinę na Igrzyska Olimpijskie.

Dane techniczne:

Długość: 225cm
Szerokość: 130cm
Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 5

Poker Texas Hold’em

Poker texas Hold’em to obecnie najpopularniejsza odmiana pokera, który zrzesza bardzo dużo graczy z całego świata. Aby i Państwo mogli poczuć się jak zawodowy gracz, proponujemy zorganizowanie profesjonalnego turnieju. Gra jest o tyle interesująca, że zawodnicy grają między sobą co uatrakcyjnia zabawę. Gracz, który uzyska najlepszy wynik podczas wieczoru, otrzyma pamiątkowy puchar oraz dyplom.

Logo organizatora imprezy może być umieszczone na środku pola gry.

Dane techniczne:

Długość: 250cm
Szerokość: 120cm
Wysokość: 80cm
Ilość posiadanych stołów: 3

Kości

Ze względu, iż w Polskich kasynach nie ma gry w kości, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy własną odmianę kości. Gra polega na wyrzuceniu 5 kości ze specjalnego kubka tak aby kości ułożyły się w najlepszy układ pokerowy np. karete (cztery szóstki) 2 pary(2×1 , 2×5) itp. Układ gracza porównywany jest z układem krupiera. Wygrane wypłaca się w stosunku 1:1. Gra cieszy się dużym powodzeniem szczególnie wśród kobiet.

Dane techniczne:

Długość: 225cm
Szerokość: 125cm
Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 4