Oświetlenie


 GOBO MOSAICO PROLIGHTS

Zewnętrzny projektor z ochroną IP66, który został wyposażony w diodę LED HP o mocy 250W. Projektor posiada zmotoryzowany zoom w zakresie 10-45° oraz zmotoryzowany Focus oraz Iris. Mosaico wyposażono w obsługę sygnału DMX i RDM. Projektor Prolights Mosaico posiada wbudowany odbiornik bezprzewodowy do DMX. Istnieje także możliwość dokupienia koła animacyjnego dzięki któremu będziemy mogli uzyskiwać animację np. padający śnieg, deszcz, ogień, chmury itp.

Prolights Mosaico służy do wyświetlania logotypów, wzorów gobo oraz animacji na dużych powierzchniach na zewnątrz np. na budynkach, konstrukcjach, mostach, stadionach , wieżowcach itp

 PROLIGHT SOLAR27Q LED

SOLAR27Q to kompaktowy naświetlacz przystosowany do użytku outdoorowego, generujący strumień świetlny o bardzo dużej mocy (10 832 lumeny) zapewniając przy tym doskonałe mieszanie kolorów. Wyposażono go w 27 diod LED RGBW o mocy 10W każda zespolonych z systemem optycznym, którego kąty można w łatwy sposób korygować dzięki montowanym magnetycznie, asymetrycznym filtrom.

Obudowę SOLARA27Q zaprojektowano tak aby jak najwydajniej odprowadzała ciepło, dzięki czemu zbędne stało się użycie wentylatorów – w efekcie urządzenie charakteryzuje bardzo cicha praca.

 TABLED - CPACK

TABLED to linia bezprzewodowych, zdalnie sterowanych (WDMX) opraw nastolnych zaprojektowanych z myślą o oświetleniu bankietowym.

Elegancki, prosty design, szybki i łatwy montaż, długi czas pracy (do 20h), duża moc i pełna paleta dostępnych kolorów światła to cechy, które sprawiają, że TABLED może stać się nieodłącznym elementem każdego eventu nadając mu niepowtarzalny styl i klasę.

To urządzenie dostępne jest również w wersji oferującej kolor biały w różnych temperaturach barwowych. Urządzenie zaprojektowane zostało do oświetlania stołów bankietowych o średnicy 160/180cm

 AMERICAN DJ VIZI BEAM RXONE

Najnowsza ruchoma głowica ADJ z słynnej serii Vizi to Vizi Beam RXONE. 16-bitowa zwinna głowica została wyposażona m.in. w filtr frost, który stwarza dodatkowy efekt Wash z kątem świecenia 21stopni, co sprawia że urządzenie może być zastosowane do wszechstronnych aplikacji mobinych oraz stałych.Głowica Vizi Beam RXONE została wyposażona w: 16-krotną pryzmę z makrami; 14 kolorów + biały oraz 15 statycznych stałych wzorów gobo. RXONE posiada 2 tryby DMX (15 lub 17kanałów), przyłącz 3-pin DMX oraz PowerCon Wejście/Wyjście. Nowa technologia żarówki sprawia niski pobór mocy, maksymalnie 199W.

Jest bardzo kompaktową i szybką ruchomą głowicą wyposażoną w silną żarówkę MSD 1R z bardzo długą żywotnością, która wyświetla wąski promień świetlny o kącie 3stopni z zasięgiem aż do 100m.

 PROLIGHTS SMARTBAT 

SMARTBAT jest wyposażony w akumulator litowy i posiada wbudowany moduł WiFi do pracy bez-kablowej. Wewnętrzny akumulator pozwala na pracę do 12 godzin w trybie zmiany kolorów i do 8 godzin w trybie pełnej mocy, a czas ładowania to tylko 5 godzin. Źródło światła składa się z diod 4x10W LED RGBW co pozwala na uzyskanie dowolnego koloru z pełnego spektrum barw. Transmisja sygnału DMX jest możliwa za pomocą technologii WiFi, jednostka transmisji WIFIBOX jest kompatybilna z dowolnym sterownikiem DMX lub poprzez aplikację SMARTCOLORS dostępną na Android i iOS.

SmartBat to reflektor LED z firmy PROLIGHTS z zasilaniem bateryjnym. Reflektor został wyposażony w źródło 4 x 10W RGBW LED, które pozwala na otrzymanie wszystkich odcieni kolorystycznych oraz różnych odcieni temperatury barwowej.

 PROLIGHTS TRUSSPOD

TRUSSPOD 3BAT jest uniwersalny także dzięki oferowanej elastyczności sterowania poprzez DMX, Auto Show, reprodukcji kolorów statycznych przez wyświetlacz LED lub dołączony pilot zdalnego sterowania na podczerwień do interaktywnego użytkowania bez konieczności jakichkolwiek zewnętrznych urządzeń DMX. TRUSSPOD 3BAT posiada wbudowaną baterię pozwalającą na pracę przez 7 godzin. Czas ładowania urządzenia to 5 godzin.

Doskonale nadaje się do podświetlenia kratownic, jego kompaktowe rozmiary pozwalają zmieścić się pomiędzy wzmocnieniami standardowych kratownic w każdym kształcie i wymiarze. Jest idealny do postawienia w trudnych narożnikach pomieszczeń.

 PROLIGHTS SPOT ECLIPSHED

ECLIPSEHD włoskiej firmy Prolights jest LEDowym odpowiednikiem klasycznej oprawy profilowej o mocy 750W. Połączenie układu optycznego i bardzo wydajnego źródła światła w postaci diody LED COB o mocy 200W pozwala emitować jednorodny strumień świetlny o wysokim współczynniku CRI. Dodatkowo urządzenie wyposażono w dimmer HD.

ECLIPSEHD dostępny jest dwóch wersjach różniących się temperaturą barwową emitowanego światła - 3100K i 5000K.