Piłkarzyki


PiłkarzykiWynajem piłkarzyków to doskonały sposób na świetną zabawę niezależnie od wieku jej uczestników: mistrzostwa piłkarzyków/trambambule są atrakcją przeznaczoną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niezwykłe emocje, zacięta rywalizacja – to wszystko towarzyszy zabawie w piłkarzyki. Wynajem trambambule można określić jako przepis na udaną imprezę.

To, co proponujemy wszystkim osobom korzystającym z naszych usług pod hasłem „wynajem piłkarzyków”, to specjalistyczne stoły najwyższej jakości, które wyprodukowane zostały przez czołowego producenta w tej branży – włoską firmę Garlando.

Piłkarzyk KafelkaJak rozpocząć zabawę w piłkarzyki? Wynajem odpowiedniego sprzętu to dopiero połowa sukcesu, trzeba także poznać zasady, jakie będą obowiązywały uczestników: podczas zabawy zostaną podzieleni na dwuosobowe drużyny, które będą rywalizować pod fachowym okiem sędziów. Drużyna, która wygra całe zawody, w nagrodę otrzyma pamiątkowe puchary.

Wynajem piłkarzyków jest fantastycznym pomysłem na rozkręcenie każdej imprezy, zarówno zamkniętej, jak i tej, która toczy się na świeżym powietrzu. Dzięki piłkarzykom każda zabawa zawsze zyskuje niepowtarzalny charakter i jest źródłem wyjątkowo przyjemnych przeżyć dla wszystkich.


Przy wynajmie PIŁKARZYKÓW w gratisie otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki Piłkarskiej – razem 16m² dekoracji.

DANE TECHNICZNE:

-Podłączenie do energii elektrycznej 220/230V

- Miejsce potrzebne do rozstawienia urządzenia 3m² 1/szt.

W przypadku imprez plenerowych NAMIOT w cenie – ATRAKCJA NIEZALEŻNA OD POGODY