Prezenterzy muzyczni


DJNasi dj’e to ludzie, którzy kochają dobrą muzykę i dobrą zabawę. A najlepiej bawią się za konsolą. Znudzony Dj pytający na wejściu „do której gramy?” – to nie w naszej firmie. Dla naszych dj’i każda grupa to inna impreza, nie ma utartych schematów grania, reagują na żywo na to co się dzieje na parkiecie. I przede wszystkim bawią się graniem.

Taka forma interakcji z uczestnikami eventu za każdym razem się sprawdza.

Nagłośnienie, djNasze nagłośnienie oparte jest na kolumnach JBL EON oraz Mackie HD o łącznej mocy 3000 W, które skutecznie i czysto obsługuje imprezy indoorowe oraz outdoorowe do 500 osób. Pracujemy na bezprzewodowych mikrofonach AKG WMS 470, oświetlenie to kilkanaście efektów ledowych i wysokowydajne dymnice, wszystko to zarządzane centralnie sterownikiem DMX.

Oferujemy również wynajem VIDEO Dj’a. Teledyski do wszystkich piosenek wyświetlane mogą być na dwóch 52 calowych telewizorach ledowych lub dwóch dużych ekranach. Wrażenia dla tańczących są nieopisane.

Polecamy przede wszystkim na każdą imprezę z przewagą kobiet oraz takie gdzie towarzystwo można określić mianem „mieszane”.