Stanowiska Xbox One


Proponujemy Państwu wynajem konsoli Xbox One wraz z ekranem LED 42’’. Urządzenie to umożliwia przeprowadzenie licznych turniejów na wybranych grach - zazwyczaj są to gry sportowe lub zręcznościowe. Wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dodatkowo konsola wyposażona jest sensor Kinect, który pozwala na wcielenie się w rolę postaci z gry. Uczestnik może stać się profesjonalnym piłkarzem, tancerzem, poszukiwaczem przygód czy uczestniczyć w emocjonującym spływie kajakowym. Dance Central Spotlight, Sports Rivals czy popularna Fifa (gra na padach) – to tylko niektóre propozycje, w jakich mogą zmierzyć się uczestnicy eventu.

Unikalną zaletą sensora Kinect jest interaktywność i totalne angażowanie gracza – skaner „widzi” i reaguje nie tylko na ruchy rąk, ale całego ciała. Ważna jest dynamika, szybkość, precyzja i koordynacja ruchów uczestnika zabawy. Xbox One Kinect to wyrafinowane urządzenie, które w użytkowaniu jest bardzo proste i wymaga od gracza jedynie ducha walki i chęci do zabawy. Urządzenie zapewnia też niesamowite emocje podczas wszelkiego rodzaju turniejów w rzuty karne, siatkówkę plażową czy kręgle. Szczególnie, jeśli do wygrania są drobne upominki. Sprawdziliśmy w rzeczywistości – to działa!

W cenie STANOWISKA X-BOX ONE otrzymują Państwo ścianki nawiązujące do tematyki związanej z grami/animacjami - razem 16m2 dekoracji.

DANE TECHNICZNE:

- Podłączenie do energii elektrycznej 220/230V

- Miejsce potrzebne do rozstawienia urządzenia 5m² 1/szt.

W przypadku imprez plenerowych namiot w cenie - ATRAKCJA NIEZALEŻNA OD POGODY