Stoły do gry


Ruletka - opisRuletka Amerykańska to królowa gier hazardowych stworzona przez Bleisa Pascala w 1645 r., i po dziś dzień nikt nie znalazł na nią sposobu. Gra polega na obstawieniu odpowiedniego numer od 0-36 który jest losowany za pomocą koła obsługiwanego przez krupiera. Istnieją szanse proste takie jak kolory czerwone-czarne, parzyste-nieparzyste oraz inne liczne kombinacje.

Dane techniczne:
- Długość: 270cm
- Szerokość: 150cm
- Wysokość: 95 cm
- Koło do ruletki: śr. 80 cm
Ilość posiadanych stołów: 4

Black Jack - opisBlack Jack to kasynowa odmiana popularnego oczka. Każdy zawodnik otrzymuję po dwie karty i musi dobierać kolejne tak aby mieć wynik jak najbliższy 21 ale nie wyższy. Na samym końcu kiedy decyzję podejmą wszyscy gracze krupier dobiera kartę dla siebie do momentu w którym jego wartość nie przekracza 16. Istnieje oczywiście wiele dodatkowych zasady takich jak: double, split, insurance ale w to wtajemniczymy już Państwa na evencie.

Dane techniczne:
- Długość: 225cm
- Szerokość: 130cm
- Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 5


Poker Las Vegas W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno Pokera klasycznego 5karcianego, w którego można zagrać w kasynie ale również najpopularniejszego obecnie Poker Texas Hold’em. Choć oba różnią się od siebie zasadniczo, jednak jak to w pokerze chodzi o zachowanie spokoju, posiadanie „poker face” oraz liczenie na jak najlepszy układ. Poker przez wielu nie jest nazywany grą hazardową a grą umiejętności. Wiele stowarzyszeń, firm podjęło próbę wciągnięcia pokera jako dyscyplinę na Igrzyska Olimpijskie.

Dane techniczne:
- Długość: 225cm
- Szerokość: 130cm
- Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 3


Poker texas Hold’em to obecnie najpopularniejsza odmiana pokera, który zrzesza bardzo dużo graczy z całego świata. Aby i Państwo mogli poczuć się jak zawodowy gracz, proponujemy zorganizowanie profesjonalnego turnieju. Gra jest o tyle interesująca, że zawodnicy grają między sobą co uatrakcyjnia zabawę. Gracz, który uzyska najlepszy wynik podczas wieczoru, otrzyma pamiątkowy puchar oraz dyplom.

Dane techniczne:
- Długość: 250cm
- Szerokość: 120cm
- Wysokość: 80cm
Ilość posiadanych stołów: 4Kości ze względu, iż w Polskich kasynach nie ma gry w kości, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy własną odmianę kości. Gra polega na wyrzuceniu 5 kości ze specjalnego kubka tak aby kości ułożyły się w najlepszy układ pokerowy np. karete (cztery szóstki) 2 pary(2×1 , 2×5) itp. Układ gracza porównywany jest z układem krupiera. Wygrane wypłaca się w stosunku 1:1. Gra cieszy się dużym powodzeniem szczególnie wśród kobiet.

Dane techniczne:
- Długość: 225cm
- Szerokość: 125cm
- Wysokość: 95cm
Ilość posiadanych stołów: 4